Wyniki sezon 2019/2020

Zawody Puchar Ziemi Oświęcimskiej (22-24.11.2019)

Klasa Junior Młodszy A: 
Emilia Nowak – 13. miejsce

Klasa Junior Młodszy B:
Roksana Ciastoń – 12. miejsce

Klasa Złota U13:
Zuzanna Gumuła – 12. miejsce
Ania Jurasz – 13. miejsce
Amelia Nowak – 14. miejsce

Klasa Brązowa U9:
Natasza Grabka – 19. miejsce
Gaja Zaręba –22. miejsce
Magdalena Gumuła – 40. miejsce
Małgorzata Cyran – 43. miejsce
Emilia Stanek – 44. miejsce
Kamila Cygan – 49. miejsce
Megan Ryan – 50. miejsce

Klasa Wstępna U7:
Alicja Jasielska – 5. miejsce

Klasa Brązowa U12:
solistki
Kornelia Kasperczyk – 2. miejsce
Emilia Kulawiec – 3. miejsce
Mira Jakubowska – 4. miejsce
soliści
Ignacy Kuźbida – 2. miejsce

Zawody o Złotą Łyżwę Podhala (10-11.11.2019)

Klasa Junior Młodszy A: 
Emilia Nowak – 5. miejsce

Klasa Złota U13:
Zuzanna Gumuła – 6. miejsce
Amelia Nowak – 7. miejsce
Anna Jurasz – 9. miejsce

Klasa Brązowa U9:
Gaja Zaręba – 5. miejsce
Natasza Grabka –7. miejsce
Magdalena Gumuła – 14. miejsce
Małgorzata Cyran – 17. miejsce
Emilia Stanek – 21. miejsce
Kamila Cygan – 23. miejsce
Megan Ryan – 26. miejsce

Klasa Brązowa U12:
Mira Jakubowska – 3. miejsce
Kornelia Kasperczyk – 6. miejsce

I Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Południa (18-20.10.2019)

Klasa Junior Młodszy A:
Emilia Nowak – 8. miejsce

Klasa Złota U13:
Roksana Ciastoń – 10. miejsce
Zuzanna Gumuła – 12. miejsce
Anna Jurasz – 16. miejsce
Amelia Nowak – 17. miejsce

Klasa Srebrna U11:
Mira Jakubowska – 21. miejsce
Emilia Kulawiec – 23. miejsce

Klasa Brązowa U9:
Gaja Zaręba – 10. miejsce
Natasza Grabka –14. miejsce
Magdalena Gumuła – 28. miejsce
Małgorzata Cyran – 33. miejsce
Emilia Stanek – 41. miejsce
Kamila Cygan – 42. miejsce
Megan Ryan – 43. miejsce

Klasa Brązowa U12:
Kornelia Kasperczyk – 5. miejsce

Ogólnopolskie zawody z okazji 100-lecia KS Soła Oświęcim 2019 (6-8.09.2019)

Klasa Złota U13:
Roksana Ciastoń – 6. miejsce
Zuzanna Gumuła – 8. miejsce
Amelia Nowak – 9. miejsce

Klasa Srebrna U11:
Mira Jakubowska – 17. miejsce
Kornelia Kasperczyk – 18. miejsce

Klasa Brązowa U9:
Gaja Zaręba – 11. miejsce
Natasza Grabka –12. miejsce