Wyniki sezon 2020/2021

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (19.02-21.02.2021)

Klasa Junior Młodszy A:
Roksana CIASTOŃ – 9. miejsce

lasa Junior Młodszy B:
Amelia NOWAK – 29. miejsce

Zawody o Kryształowy Dzban Krynicy-Zdroju (19.02-21.02.2021)

Klasa srebrna U11 (solistki):
Gaja ZARĘBA – 11. miejsce
Natasza GRABKA – 18. miejsce
Małgorzata CYRAN – 19. miejsce
Kamila CYGAN – 26. miejsce

Klasa srebrna U11 (soliści):
Ignacy KUŹBIDA – 2. miejsce

Klasa srebrna U15:
Hanna GROMNA – 1. miejsce

Opolska Łyżwa 2021 (23.01-24.01.2021)

Klasa Junior Młodszy A:
Roksana CIASTOŃ – 6. miejsce

Klasa Junior Młodszy B:
Amelia NOWAK – 21. miejsce

Klasa srebrna U11:
Gaja ZARĘBA – 11. miejsce
Natasza GRABKA – 24. miejsce

Klasa brązowa U9:
Hanna HEKSEL – 25. miejsce

I MMM Południa 2020 Oświęcim (20.11-22.11.2020)

Klasa złota U12:
Amelia NOWAK – 22. miejsce
Zuzanna GUMUŁA – 25. miejsce

Klasa srebrna U11:
Gaja ZARĘBA – 13. miejsce
Natasza GRABKA – 24. miejsce
Magdalena GUMUŁA – 26. miejsce

Klasa brązowa U9:
Małgorzata CYRAN – 4. miejsce
Hanna HEKSEL – 19. miejsce
Hanna DROŻDŻ – 21. miejsce
Alicja JASIELSKA – 22. miejsce
Magdalena DROŻDŻ – 25. miejsce

Puchar Ziemi Oświęcimskiej (20.11-22.11.2020)

Klasa Junior Młodszy A:
Roksana CIASTOŃ – 4. miejsce

Klasa brązowa U12 (solistki):
Kamila CYGAN – 3. miejsce
Megan RYAN – 4. miejsce
Alicja KADEJA – 7. miejsce

Klasa brązowa U12 (soliści):
Ignacy KUŹBIDA – 1. miejsce

Klasa wstępna U7 (solistki):
Adela SAMSONOWICZ – 10. miejsce
Hania KADEJA – 12. miejsce
Magda MATESZEW – 14. miejsce

Klasa wstępna U7 (soliści):
Maciej CYRAN – 2. miejsce

Zawody – Piastowski Piruet 2020 (06.11-08.11.2020)

Klasa Junior Młodszy A:
Roksana CIASTOŃ – 3. miejsce

Klasa srebrna U11:
Gaja ZARĘBA – 11. miejsce
Natasza GRABKA – 12. miejsce
Mira JAKUBOWSKA – 14. miejsce
Magdalena GUMUŁA – 24. miejsce
Emilia KULAWIEC – 25. miejsce

Klasa brązowa U9:
Małgorzata CYRAN – 6. miejsce
Emilia STANEK – 10. miejsce
Alicja JASIELSKA – 22. miejsce
Magdalena DROŻDŻ – 23. miejsce

Klasa srebrna U15:
Hanna GROMNA – 3. miejsce

Klasa brązowa U12:
Megan RYAN – 3. miejsce
Alicja KADEJA – 4. miejsce
Ania Mykhailiuk – 5. miejsce

Mistrzostwa Polski Młodzików  (23.10-24.10.2020)

Klasa złota U13:
Roksana CIASTOŃ – 15. miejsce
Zuzanna GUMUŁA – 22. miejsce
Amelia NOWAK – 28. miejsce

Klasa brązowa U9:
Natasza GRABKA – 15. miejsce
Gaja ZARĘBA – 25. miejsce

Zawody o Lampę Górniczą 2020 (23.10-24.10.2020)

Klasa srebrna U15:
Hanna GROMNA – 3. miejsce

Klasa brązowa U12 (solistki):
Mira JAKUBOWSKA – 2. miejsce
Emilia KULAWIEC – 5. miejsce
Megan RYAN – 6. miejsce

Klasa brązowa U12 (soliści):
Ignacy KUŹBIDA – 1. miejsce

Zawody – Puchar Soły 2020 (02.10-04.10.2020)

Klasa Junior:
Emilia NOWAK – 14. miejsce

Klasa Junior Młodszy A:
Roksana CIASTOŃ – 4. miejsce

Klasa złota U13:
Zuzanna GUMUŁA – 15. miejsce
Amelia NOWAK – 16. miejsce

Klasa srebrna U11:
Natasza GRABKA – 14. miejsce
Gaja ZARĘBA – 15. miejsce
Mira JAKUBOWSKA – 16. miejsce

Klasa brązowa U9:
Emilia STANEK – 6. miejsce
Małgorzata CYRAN – 11. miejsce
Magdalena DROŻDŻ – 24. miejsce
Hanna DROŻDŻ – 25. miejsce

Klasa srebrna U15:
Hanna GROMNA – 1. miejsce

Klasa brązowa U12:
Kamila CYGAN – 1. miejsce
Megan RYAN – 3. miejsce
Alicja KADEJA – 4. miejsce