Natasza Grabka 👧

Grupa treningowa: 1
Trener: Aleksandra Malinkiewicz
Choreograf: Kamil Białas
Klasa srebrna

⛸Natasza ma 10 lat. Swoją przygodę ze sportem zaczęła gdy miała 3 lata i rodzice zapisali ją na balet. W następnym roku przerzuciła się na taniec towarzyski 💃 Wtedy jeszcze nie wiedziała, że będzie to fundament dla jej wielkiej pasji – łyżwiarstwa figurowego. 
Gdy miała 5 lat babcia zaprowadziła ją na pierwsze zajęcia szkółki łyżwiarskiej, żeby przekonać się czy będzie jej się to podobało. Był to strzał w dziesiątkę i zauroczenie od pierwszego wejrzenia 😍😍 Od tego dnia mija 5 lat a miłość do tej dyscypliny wciąż się pogłębia.

🎖Natasza chce osiągnąć najlepsze wyniki i wie, że dzięki wspaniałym trenerom i ciężkiej pracy jest to możliwe. Stara się doskonalić swoje skoki, sekwencje kroków i kombinację piruetów. Nigdy nie zapomni uczucia szczęścia i radości swojej trenerki, gdy pierwszy raz udało jej się skoczyć axla 😁👏
Jej marzeniem jest opanowanie monda, które robi na niej wielkie wrażenie 😮
Dzięki codziennym treningom ćwiczy nie tylko skoczność, koordynację ruchową i wytrzymałość, ale także siłę charakteru (np. przy porannym wstawaniu ⏰). Idzie jej coraz lepiej.

W wolnych chwilach lubi słuchać muzyki 🎧 i tworzyć do niej własne układy taneczne 💃 Uwielbia spotkania z przyjaciółmi z tafli lodowej. Jej ukochanymi zwierzętami są koty 🐱 – ma jednego w domu i drugiego u babci.

Gdy akurat nie mam jej na lodowisku to z pewnością można ją spotkać na balecie lub na akrobatyce 🤸‍♀️, albo na rolkach na arenie lekkoatletycznej w Wieliczce . 

❤️Natasza jest łyżwiarką, która wstaje przed wschodem słońca by z pasją trenować na lodzie.
Właśnie to KOCHA! ❤️

……………………………………………………………………..
📸 Za wspaniałe zdjęcia zawodników dziękujemy www.kejka.com