– Alicja Kadeja 👧

Grupa treningowa: 1
Trener: Aleksandra Malinkiewicz
Choreograf: Aleksandra Krzyżanowska
Klasa srebrna

⛸ Alicja pierwsze kroki na łyżwach stawiała w wieku 6 lat, natomiast do Klubu Lajkonika dołączyła dopiero w listopadzie 2019 jako 8-latka. Z racji późnego startu w szkoleniu wyczynowym stara się wytrwale nadrobić zaległości. Dzięki codziennym treningom ćwiczy skoczność, gibkość oraz koordynację ruchową.

🎖 Jej celem jest nauka i doskonalenie skoków łyżwiarskich, nowych pozycji w piruetach oraz sekwencji kroków. Czynnie bierze udział we wszystkich zajęciach na lodowisku jak i treningach poza nim. Niewzruszona wstaje skoro świt by z zamiłowaniem trenować na lodzie przed szkołą.

👭 W wolnych chwilach rysuje i robi prace plastyczne. Lubi aktywnie spędzać czas na ściankach wspinaczkowych, rowerze i rolkach. Jesienią wędruje po lesie i zbiera grzyby, a w zimnie śmiga na nartach.

❤️ Ala jest zawodniczką ambitną i wytrwałą, która odkryła ogromną pasję w tej pięknej, lecz bardzo trudnej dyscyplinie sportowej.

📸 Za wspaniałe zdjęcia dziękujemy Katarzyna Friedlein Fotografia i zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.kejka.com