Szkółka

Zapraszamy dzieci do rozpoczęcia nauki jazdy na łyżwach!

Zajęcia odbywają na Lodowisku Cracovii przy ul. M. Siedleckiego 7 (koło Hali Targowej),
zgodnie z harmonogramem zapisów dostępnym pod linkiem

Koszt udziału w zajęciach: 40 zł jednorazowe wejście lub karnet na 10 wejść w cenie 370,00 zł. Rejestrując się po raz pierwszy wybieramy opcję „Zarejestruj konto klubowicza i kup karnet„.

Na szkółkę KAŻDORAZOWO OBOWIĄZUJĄ ZAPISY i ilość miejsc jest ograniczona! W razie pojawienia się komunikatu że jesteśmy na liście rezerwowej czekamy na informację mailową o zwolnieniu się miejsca na liście. Jeżeli to nie nastąpi to oznacza, że nie ma miejsc w grupie i należy się zapisać na inny termin. W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną nie prowadzimy zapisów na lodowisku. Polecamy zapisywać się z 2-3 dniowym wyprzedzeniem – wtedy zawsze są miejsca w grupach. Zapisy też można odwołać na dzień przed zajęciami bez utraty wejścia z karnetu.

Jak się zapisać na zajęcia?

  1. Wejdź na stronę klikając link
  2. Załóż konto i kup karnet lub 1 wejście-na samym dole klikając w pole:

    Zarejestruj konto klubowicza i kup karnet

  3. Wybierz karnet lub wejście jednorazowe, wpisz imię i nazwisko dziecka, mail i telefon rodzica. Zapisując się akceptujesz regulamin dostępny w formularzu.
  4. Dokonaj opłaty on-line.
  5. Zaraz po dokonaniu wpłaty uruchomimy Twoje KONTO SZKÓŁKOWICZA- dostaniesz mail z linkiem aktywacyjnym oraz będziesz mógł zapisywać się na wybrane daty zajęć.
  6. Polecamy zapisać się na wszystkie preferowane terminy żeby zarezerwować miejsca. Jeżeli zmienisz zdanie zawsze na 24h przed treningiem możesz się wypisać z zajęć nie tracąc wejścia z karnetu.
  7. Chcąc przedłużyć konto wystarczy, że opłacisz kolejny karnet.

Warunkiem uczestnictwa dziecka w zajęciach jest zapisanie się na zajęcia min. 24 h przed zajęciami i posiadanie ważnego karnetu. Można chodzić 1 lub 2 razy w tygodniu. Po zapisaniu się na zajęcia wycofać można się maksymalnie z 24h wyprzedzeniem. Po tym terminie wejście z karnetu zostanie wykorzystane nawet jeżeli nie będzie Was na zajęciach.

Informujemy że dziecko może zapisać się na zajęcia w czasie całego sezonu tj od września do kwietnia. Organizujemy zajęcia dla dzieci od 4-go roku życia w różnych grupach wiekowych. Jeżeli poziom uczestnika jest inny niż jego wiek możliwe że Trener zaleci zmianę grupy podczas zajęć. Tworzymy przez cały sezon grupy o różnych poziomach umiejętności.

Uwaga! W czasie trwania zajęć NIE DZIAŁA WYPOŻYCZALNIA łyżew, więc należy mieć własny sprzęt (łyżwy, kask) i stosowny strój (rękawiczki, ocieplane i wygodne spodnie oraz polarową bluzę lub kurtkę).

BARDZO WAŻNE ZE WZGLĘDU NA COVID 19: w szatni i na terenie obiektu (za wyjątkiem tafli lodowiska – dotyczy tylko uczestników zajęć) noś maseczkę i zdezynfekuj ręce!

Przychodząc na zajęcia oświadczasz, że Twoje dziecko jest w pełni zdrowe i według Twojej wiedzy, w ciągu ostatnich 14 dni nie miało styczności z osobami zarażonymi wirusem COVID-19.

Jesteś też w pełni świadom / świadoma zagrożeń wynikających z obecnego stanu epidemii.  Jednocześnie zdajesz sobie sprawę, że wszelkie możliwe środki ostrożności nie zabezpieczają w sposób całkowity przed możliwością zarażenia.

Zajęcia trwają 45 minut. Dzieci wykazujące odpowiedni poziom umiejętności i/lub znaczące postępy w nauce jazdy na łyżwach mogą zostać przyjęte do Klubu Łyżwiarstwa Figurowego LAJKONIK (decyduje Trener i Zarząd Klubu po uprzedniej rekomendacji trenera). Członkostwo w Klubie daje szansę startu w ogólnopolskich zawodach łyżwiarskich.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

lajkonik@lajkonik.net