Szkółka

Zapraszamy dzieci do rozpoczęcia nauki jazdy na łyżwach!

Zajęcia odbywają na Lodowisku Cracovii przy ul. M. Siedleckiego 7 (koło Hali Targowej),
zgodnie z harmonogramem zapisów dostępnym pod linkiem

Koszt udziału w zajęciach: karnet na 10 wejść ważny 2 miesiące w cenie 370,00 zł

Na szkółkę KAŻDORAZOWO OBOWIĄZUJĄ ZAPISY i ilość miejsc jest ograniczona! W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną nie prowadzimy zapisów na lodowisku.

Jak się zapisać na zajęcia?

  1. Wejdź na stronę klikając link
  2. Wybierz datę zajęć oraz wybierz jedną z 2 opcji :  chcę kupić karnet i zapisać się na zajęcia lub mam już konto i chcę się zalogować – dla osób posiadających już konto.
  3. Wybierz grupę zgodnie z wiekiem dziecka, wpisz imię i nazwisko dziecka, mail i telefon rodzica. Zapisując się akceptujesz regulamin dostępny w formularzu.
  4. Dokonaj opłaty w przypadku wyboru opcji – zapisy z kupnem karnetu.
  5. Po zarejestrowaniu wpłaty na koncie uruchomimy Twoje KONTO SZKÓŁKOWICZA- dostaniesz link aktywacyjny na maila oraz będziesz mógł zapisywać się na kolejne zajęcia.
  6. Chcąc przedłużyć konto wystarczy, że opłacisz kolejny karnet.

Warunkiem uczestnictwa dziecka w zajęciach jest zapisanie się na zajęcia min. 24 h przed zajęciami i posiadanie ważnego karnetu. Można chodzić 1 lub 2 razy w tygodniu. Po zapisaniu się na zajęcia wycofać można się maksymalnie z 24h wyprzedzeniem. Po tym terminie wejście z karnetu zostanie wykorzystane.

Informujemy że dziecko może zapisać się na zajęcia w czasie całego sezonu tj od września do kwietnia. Organizujemy zajęcia dla dzieci od 4-go roku życia w różnych grupach wiekowych. Jeżeli poziom uczestnika jest inny niż jego wiek możliwe że Trener zaleci zmianę grupy podczas zajęć. Tworzymy przez cały sezon grupy o różnych poziomach umiejętności.

Uwaga! W czasie trwania zajęć NIE DZIAŁA WYPOŻYCZALNIA łyżew, więc należy mieć własny sprzęt (łyżwy, kask) i stosowny strój (rękawiczki, ocieplane i wygodne spodnie oraz polarową bluzę lub kurtkę).

BARDZO WAŻNE ZE WZGLĘDU NA COVID 19: w szatni i na terenie obiektu (za wyjątkiem tafli lodowiska – dotyczy tylko uczestników zajęć) noś maseczkę i zdezynfekuj ręce!

Przychodząc na zajęcia oświadczasz, że Twoje dziecko jest w pełni zdrowe i według Twojej wiedzy, w ciągu ostatnich 14 dni nie miało styczności z osobami zarażonymi wirusem COVID-19.

Jesteś też w pełni świadom / świadoma zagrożeń wynikających z obecnego stanu epidemii.  Jednocześnie zdajesz sobie sprawę, że wszelkie możliwe środki ostrożności nie zabezpieczają w sposób całkowity przed możliwością zarażenia.

Zajęcia trwają 45 minut. Dzieci wykazujące odpowiedni poziom umiejętności i/lub znaczące postępy w nauce jazdy na łyżwach mogą zostać przyjęte do Klubu Łyżwiarstwa Figurowego LAJKONIK (decyduje Trener i Zarząd Klubu po uprzedniej rekomendacji trenera). Członkostwo w Klubie daje szansę startu w ogólnopolskich zawodach łyżwiarskich.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

lajkonik@lajkonik.net