Nabór

Zapraszamy dzieci do rozpoczęcia nauki jazdy na łyżwach!

Zajęcia odbywają na Lodowisku Cracovii przy ul. M. Siedleckiego 7 (koło Hali Targowej).

 

Uwaga! W czasie trwania zajęć NIE DZIAŁA WYPOŻYCZALNIA łyżew, więc należy mieć własny sprzęt (łyżwy, kask) i stosowny strój (rękawiczki, ocieplane i wygodne spodnie oraz polarową bluzę lub kurtkę).

BARDZO WAŻNE ZE WZGLĘDU NA COVID 19: w szatni i na terenie obiektu (za wyjątkiem tafli lodowiska – dotyczy tylko uczestników zajęć) noś maseczkę i zdezynfekuj ręce!

Przychodząc na zajęcia oświadczasz, że Twoje dziecko jest w pełni zdrowe i według Twojej wiedzy, w ciągu ostatnich 14 dni nie miało styczności z osobami zarażonymi wirusem COVID-19.

Jesteś też w pełni świadom / świadoma zagrożeń wynikających z obecnego stanu epidemii.  Jednocześnie zdajesz sobie sprawę, że wszelkie możliwe środki ostrożności nie zabezpieczają w sposób całkowity przed możliwością zarażenia.

Zajęcia trwają 45 minut. Dzieci wykazujące odpowiedni poziom umiejętności i/lub znaczące postępy w nauce jazdy na łyżwach mogą zostać przyjęte do Klubu Łyżwiarstwa Figurowego LAJKONIK (decyduje Trener i Zarząd Klubu po uprzedniej rekomendacji trenera). Członkostwo w Klubie daje szansę startu w ogólnopolskich zawodach łyżwiarskich.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

lajkonik@lajkonik.net